ברוכים הבאים לאתר סרף סקי ישראל

סרף סקי זהו ענף חדש יחסית בתחום חתירה בקיאקים המתפתח בקצב מהיר מאד בכל העולם. חתירה בקיאקי סרף סקי מספקת כיף עצום, הנאה ואדרנלין בזכות המהירות הגבוהה שניתן להגיע בחתירה ומאפשרת חתירה מהנה כמעט בכל תנאי ים בין אם ים שטוח או ים גלי.

קיאקי חתירת סרף סקי מתוכננים למהירות גבוהה ובשל כך הם צרים וארוכים מאד ומגיעים עד לאורך של כ6 מטרים. מבנה גוף הקיאק הוא בצורת V אשר חותך את המים ושומר על כיוון החתירה ומינימום חיכוך עם המים. קיאקי סרף סקי בנויים מפיברגלאס חזק וקשיח, קיאקי פיברגלס עמידים יותר למכות קלות וניתנים לתיקון בקלות.

סרף סקי מתאים לכולם

אם השילוב של ים פתוח, מהירות גבוהה ותחושת חופש מושכים אתכם ה, סרף סקי יכול להתאים לכם, היופי בספורט החתירה בקיאקי סרף סקי שהוא מתאים לכולם נשים וגברים וילדים החל מגיל 13 ועד 80. חתירה בקיאקי סרף סקי מפתחת את סיבולת לב ריאה, מחזקת את פלג הגוף העליון ואת שרירי הבטן האלכסוניים.

סרף סקי הספורט החדש שסוחף חובבי ספורט ימי ברחבי העולם הגיע לישראל

חתירה בקיאק סרף סקי דורשת כושר גופני גבוהה ויכולת שיווי משקל טובה, ישנם דגמים שונים של קיאקי הסרף סקי ולכל חותר אנו מתאימים את הקיאק הנכון בהתאם ליכולותיו ולשיווי המשקל שלו. החתירה בקיאק סרף סקי רגלי החותר צמודות אחת לשנייה בשל רוחבו הצר יחסית של הקיאק והחותר שולט על דוושות ההיגוי באמצעות רגליו, החתירה בישיבה זו דורשת עבודה חזקה יותר של שרירי הבטן והגב והשמירה על שיווי המשקל יוצרים אימון טוב לשרירים הללו במהלך החתירה. חותרים רבים משלבים חתירה בקיאקי סרף סקי ורכיבה על אופניים כשני פעילויות המשלימות באימון גופני.

תנאי הים ומזג האוויר בישראל מושלמים לחתירה בסרף סקי, ומאפשרים תנאים מצויינים לחתירה מהנה ומאתגרת כמעט כל יום. בימים בהם יש ים גלי ניתן לחתור בגלי עומק ולגלוש עליהם במהירות, חותרים ממנוסים לומדים להרגיש מתי הגל מגיע מאחור ואז מגבירים את מהירות החתירה וגולשים על הגל תוך שמירה על כיוון הגלישה הדורשים רמה גבוהה של חתירה ותרגול, חתירה בגלי עומק מפתחת מאד את הכושר הגופני בדיוק כמו אימון אינטרוולים והכי חשוב ההנאה האדירה בזמן החתירה הופכים החתירה בסרף סקי לחוויה צרופה של כיף והנאה המתבטאת בצרחות של אושר המשתחררות בים בזמן חתירה.

צרו קשר למידע נוסף ותיאום חתירת ניסיון בסרף סקי